KONST / Litografier / Färglitografi 8482021
nr 848 2021
Färglitografi
Majken Karlsson, signerad, 5/30, motivets mått: 16x25
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:32:23
200 kr
200 kr